BUCKET LIST FOR SPRING AND SUMMER WITH BOOKING.COM


Witajcie!
Czy zastanawialiście się już nad tym, gdzie moglibyście wybrać się w tę wiosnę oraz lato? Ja zawsze staram się planować swoje podróże, w związku z tym ostatnio zacząłem się zastanawiać nad planami na ten rok.
Lubię mieć wcześniej zaplanowane kilka podróży, a potem mam nadzieję, że choć kilka uda się zrealizować i żadne niespodziewane sytuacje oraz brak czasu w tym nie przeszkodzi.
Jest kilka miejsc, gdzie bardzo chciałbym być i już się trochę rozmarzyłem. Nigdy na przykład nie byłem nad morzem w innym czasie niż lato. Może uda mi się to zmienić? 🙂 Bałtyk to jedno z moich ulubionych miejsc. Bardzo często wygrywa z innymi, egzotycznymi kierunkami. Nienawidzę upałów i być może jest to jeden z podstawowych argumentów. To, jak wygląda zimą, czy nawet wiosną lub jesienią, mogłem oglądać jedynie na fotografiach. To podstawowe marzenie związane z podróżami, które chciałbym w tej chwili zrealizować.
Booking.com oferuje naprawdę mnóstwo wspaniałych miejsc do zatrzymania się. Niejednokrotnie miałem kłopot z wyborem hotelu, ciężko było mi korzystać z wyszukiwarki, która miała same nieaktualne bądź niesprawdzone adresy. Dzięki Booking stało się to o wiele prostsze i wygodniejsze, nie mogło być wobec tego inaczej i tym razem również planuję wypad z tą właśnie stroną.
A Wy macie już swoje plany podróży na rok 2018? Możecie się pochwalić.
Kiedy będziecie już gotowi, by ponownie ruszyć w drogę, koniecznie skorzystajcie z booking.com i użyj tego kodu: LINK: https://www.booking.com/s/92c9debf

Follow:

4 Comments

 1. Tuesday March 27th, 2018 / 06:59 AM

  Wiesz ze też nie byłam chyba nigdy nad Bałtykiem w czasie innym niż lato! To szok! A z bookingu także korzystam i uważam ze jest naprawdę pomocny!

 2. Marlena
  Wednesday March 28th, 2018 / 06:50 AM

  W tym roku kierunek Bułgaria! Nasze Polskie morze tez chodzi mi po głowie i jeśli się wybiorę to tylko z booking.com ❤️

 3. Aleksandra ze StyleVibes
  Thursday March 29th, 2018 / 10:40 PM

  Booking to niesamowicie przydatne narzedzie! Juz nie moge sie doczekac, kiedy znów z jego pomocą zaplanuję urlop <3

 4. Kinga
  Wednesday April 4th, 2018 / 08:33 PM

  Widziałam ze wyjazd się udał! Ja narazie mam zaplanowany Londyn w maju, w planach tez jeszcze jeden wyjazd na majówkę ale to się okaże czy się uda. A potem się zobaczy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close