KATANA TOMMY HILFIGER

image

 

Look z tego posta jest jednym z tych, których używam zdecydowanie za rzadko w porównaniu do tego, jak bardzo je lubię i jak dobre mi się wydają. Denimowa kurtka, w tym przypadku marki Tommy Hilfiger, jest tylko jedną z tych, które posiadam. Mam zamiar już od najbliższej wiosny używać ich nieco częściej. Kolor jeansu w tym wypadku jest jasny, choć nie najjaśniejszy spośród wszystkich moich jeansowych katan.
Nieco kontrastując materiały, połączyłem ją z szarą bluzą z kapturem, która daje całemu lookowi z miejsca dużo bardziej sportowy wydźwięk. Jeszcze jakiś czas wstecz, gdybym miał włożyć jeans do któregoś z koszyków „styl sportowy” oraz „styl elegancki”, wybrałbym ten drugi. Mocny wpływ na to miał fakt, że lwią część spośród moich jeansowych ubrań stanowiły koszule, które w oczywisty sposób są raczej eleganckie, aniżeli sportowe czy nawet streetwearowe.
Teraz jednak widzę to nieco inaczej i zarówno kurtki, jak i dżinsy, nierzadko z dużymi dziurami i przetarciami, łączę z trampkami i t-shirtami.
Kurtka i bluza w tej stylizacji uzupełniona czarno-szarymi spodniami o luźnym kroju. Całość dopełnia czarny zegarek Casio G-Shock GW-A1000 oraz czarne okulary Ray-Ban Wayfarer.

Facebook Comments
Follow:
Udostępnij:

Komentarzy: 2

  1. Andy
    Autor
    25/03/17 / 18:52

    Amazing post my friend! Really nice jacket

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *